Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
szymonw7
Member
Od: 07.2010
Offline
#
34327
31.08.2010, 16:00
ten brożek to strasznie drogi piłkarz
http://www.transfermarkt.de/de/piotr...ler_14893.html
czemu wojciechowski go za 300 nie brał taka promocja
Dziś w Krakowie radość wielka,
Bo Wisełka nasza gra.
Jak tak dalej dobrze pójdzie,
To na wiosnę mistrza ma.
Aleluja, Aleluja, Aleluja, nasz TS
szymonw7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szymonw7
Znajdź inne posty napisane przez szymonw7