Wyświetl pojedynczy post
szymonw7
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34327
Stary 31.08.2010, 16:00
ten brożek to strasznie drogi piłkarz http://www.transfermarkt.de/de/piotr...ler_14893.html czemu wojciechowski go za 300 nie brał taka promocja
Dziś w Krakowie radość wielka,
Bo Wisełka nasza gra.
Jak tak dalej dobrze pójdzie,
To na wiosnę mistrza ma.
Aleluja, Aleluja, Aleluja, nasz TS

Odpowiedz cytując