Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sandiegoo
Member
Od: 03.2009
Skąd: Kazimierza Wielka
Offline
#
34323
31.08.2010, 15:57
Zlatan93
napisał(a):
Popatrzcie sobie tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=S2YoD...embedded#at=73
i zwróćcie uwagę na zagranie Łobodzińskiego przy bramce Diaza. Gdzie Łobo jest teraz...
Pewnie jest w barze na piwku i jakichś dziewczynkach ( czyt. Boguski ) bo pogoda taka barowa . Lepiej na trening nie wychodzić .
sandiegoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sandiegoo
Znajdź inne posty napisane przez sandiegoo