Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Macioos45
Junior Member
Od: 05.2004
Offline
#
14507
31.08.2010, 15:50
...no i wszystko jasne na temat elewacji...
Czarno na białym
... Już żadnego płaczu na ten temat nie chce widzieć w tym temacie po Wsze czasy... bo aż oczy bolały i uszy więdły...
Macioos45
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Macioos45
Znajdź inne posty napisane przez Macioos45