I co optymiści, I co się pytam !?
Super, jesteśmy w czarnej, wielkiej, murzyńskiej, głębokiej dupie... I na dzień dzisiejszy nie mamy boków. Tego chcieliśmy wszyscy, prawda

Modle się, by te pozostałe 7 godzin nie były jednymi z najgorszych od 1998 roku dla Wisły...