Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34298
Stary 31.08.2010, 15:25
Zaraz kogoś kupią i znów będzie wielka radość...

Ten temat działa na zasadzie sinusoidy...

Jeśli się natomiast okaże, że nikogo nie kupią to tylko pogratulować, ale z tymi "gratulacjami" wstrzymałbym się jednak do jutra.
Odpowiedz cytując