|
Jestem przekonany, że nasz dyrektor (w końcu profesjonalista w swoim fachu) ma w notesie zapisanych co najmniej kilku interesujących zawodników do wyjęcia na każdą pozycję.
Ta "wyprzedaż" to nie są nieprzemyślane nerwowe działania jak to zazwyczaj było. Prawdopodobnie po oglądnięciu video z naszych meczów w tym sezonie trener stwierdził że boczni obrońcy są do wymiany. Na dodatek na ostatnich treningach i meczu potwierdziło się to w 100 %, więc dał zielone światło do zmian na tych pozycjach.
Pytanie tylko czy zmiennicy Valckxa pojawią się jeszcze dziś czy już jako wolni zawodnicy w ciągu najbliższych tygodni.
|