Sartre napisał(a):

Tak tylko wtrącę od siebie, że to samo mówiliśmy my po rozwiązaniu kontraktu z Dongiem i oddaniu Górskiego na wypożyczenie. Wszyscy to zinterpretowali, że szykuje się transfer napadziora, a okazało się, że ostatniego dnia ściągamy na testy gościa z francuskiej drugiej ligi, którego Jóźwiak widział na kasetach video 
Ja nie rozumiem tej nagłej potrzeby Wisły do pozbywania się swoich obrońców ;D
|
Trzeba budować coś nowego,Singlar był raczej opcją tymczasową. Ja wiem czy jest sens porównywać Jóżkowiaka do faceta,który zajmował się sprowadzaniem zawodników w PSV. Nie to doświadczenie,nie te kontakty,nie to rozeznanie. Nie ten rozmiar kapelusza.