Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34229
Stary 31.08.2010, 14:23
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Tak tylko wtrącę od siebie, że to samo mówiliśmy my po rozwiązaniu kontraktu z Dongiem i oddaniu Górskiego na wypożyczenie. Wszyscy to zinterpretowali, że szykuje się transfer napadziora, a okazało się, że ostatniego dnia ściągamy na testy gościa z francuskiej drugiej ligi, którego Jóźwiak widział na kasetach video

Ja nie rozumiem tej nagłej potrzeby Wisły do pozbywania się swoich obrońców ;D
Trzeba budować coś nowego,Singlar był raczej opcją tymczasową. Ja wiem czy jest sens porównywać Jóżkowiaka do faceta,który zajmował się sprowadzaniem zawodników w PSV. Nie to doświadczenie,nie te kontakty,nie to rozeznanie. Nie ten rozmiar kapelusza.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując