FraMat napisał(a):

W zasadzie masz rację. Ja jeszcze żałowałbym odejścia Diaza, ale 1,5 mln euro mogloby ten żal ukoić.
Resztę pożegnałbym z ulgą. Może poza Patrykiem, który pod silną ręką szkoleniowca może jeszcze coś osiągnąć....
|
Dokładnie.niektórzy się śmieją z nas że tak Diaza bronimy przed odejściem ale to jest tak że mimo iż go krytykowaliśmy nie raz, mimo iż jest to przeciętny zawodnik, to jest z niego nieprzeciętny wojownik.My mamy sporo 'panienek' na składzie a to jest facet.U nas towar deficytowy.Z innych prawdziwych kozaków - Cleber 36, Sobol 34
Nie przypadkowo są faktyczne zapytania o Diaza.Przeciez te kluby widzą że nie jest to koleś świetnie technicznie i motorycznie , tylko zadzior który wsadzi tam łeb, gdzie nikt by nogi nie wsadził.