Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Macioos45
Junior Member
Od: 05.2004
Offline
#
34225
31.08.2010, 14:13
Wybaczcie ale...Niektórzy z Was naprawde są mocno niepoważni... Proszę mi powiedzieć ile razy Singlar wyszedł w podstawowej 11 odkąd zjawił się w Wiśle...
... a no właśnie...tak tak dobry z niego brońca był... :/ ... Bardzo dobrze się stało...
Macioos45
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Macioos45
Znajdź inne posty napisane przez Macioos45