Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34220
Stary 31.08.2010, 13:33
willow napisał(a):Wyświetl post
Jeśli tak będzie wyglądała wymiana, to podpisuję się rękami i nogami.
Z tym, że jest to mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę nasze dotychczasowe wybryki transferowe.
Dotychczasowe wybryki transferowe? W meczu z Polonią Bytom wystąpiło w pierwszej jedenastce pięciu z ośmiu nowych piłkarzy, a szósty (Wilk) dał dobrą zmianę. W meczu z Widzewem wystąpiło siedmiu nowych piłkarzy w pierwszym składzie, nie zagrał tylko Chavez - który to właściwie jest/był awizowany przez wielu na bardzo dobry transfer. Tak więc jeżeli nawet nie są to transfery wybitne, jak np. Marcelo, to trzeba przyznać, że obecnie nowi piłkarze wyglądają lepiej niż ci którzy nam zostali po poprzednim sezonie.

Wybrykami transferowymi można obecnie nazwać tylko wyprzedaż obrony.
Odpowiedz cytując