Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34219
Stary 31.08.2010, 13:31
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
więc zapewne mają kogoś na jego miejsce. Zachowajcie spokój.
Burliga zdrowieje?

na pewno okienko dzisiaj się kończy, a nie za dwa dni?

coś czuje że wypożyczą kogoś na rok, tak jak Alvareza w zeszłym roku i tez będzie za drogi
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 31.08.2010 o godz. 13:34.
Odpowiedz cytując