Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34218
Stary 31.08.2010, 13:27
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Zapewne będzie to..Wojtek Szala . A tak poważnie mówiąc, to mam nadzieje ,że nie będzie to Golański.
Nadzieje uzasadnione zwłaszcza, że pewne bardzo wiarygodne źródło (PS ) podaje, że Golańskim interesuje się Polonia- a wiadomo, Wojciechowskiego nie przelicytujemy.

Cytat:
Burliga zdrowieje?
Ostatnio edytowane przez pikey : 31.08.2010 o godz. 13:34.
Odpowiedz cytując