Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
34218
31.08.2010, 13:27
zim zum
napisał(a):
Zapewne będzie to..Wojtek Szala
. A tak poważnie mówiąc, to mam nadzieje ,że nie będzie to Golański.
Nadzieje uzasadnione zwłaszcza, że pewne bardzo wiarygodne źródło (PS
) podaje, że Golańskim interesuje się Polonia- a wiadomo, Wojciechowskiego nie przelicytujemy.
Cytat:
Burliga zdrowieje?
Ostatnio edytowane przez pikey : 31.08.2010 o godz. 13:34.
pikey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pikey
Znajdź inne posty napisane przez pikey