Jagul napisał(a):

Powiedzmy sobie szczerze. Singlar ostatnio więcej czasu spędzał w gabinetach lekarskich niż na boisku. Jest już po 30 i widocznie przegrał rywalizacje z Cikosem. Dla mnie dobra decyzja. Jeżeli nie przyszedłby nikt w jego miejsce to powinien dołączyć Nalepa z ME.
Szkoda, że nikt nie ma jaj, żeby podziękować Łobo...
|
Nie ma opcji, że nie mają jaj tylko weź wywal taki beton ze stołka płacowego. Gdybyś zarabiał 100tys. miesięcznie to zgodziłbyś się na rozwiązanie takiej umowy?
Szczerze wątpię.
Bez jego zgody on sobie może trzepać kasę do końca kontraktu i udawać kontuzjowanego.