carpenter napisał(a):

Proste ze sprowadza, tego ogorka z Bremy. W koncu to okienko sie juz konczy i trzeba jeszcze troche kasy dla menago wyciagnac Pieknie wyglada to "nowe" oblicze polityki naszego klubu. Wywalic sprawdzonego - zastapic gosciem o ktorym nie wiemy nic. Brawo!!!
|
To co napisałeś jest tak głupie, że nawet nie wiem co napisać...
Spróbuje:
Singlar- ponad 30 na karku, podatny na kontuzje, całą karierę spędził na Słowacji
Janse - 24 lata, 100 meczów w Eredivise, młodzieżowy reprezentant wice mistrza świata.
Ale tak masz rację, Holenńdrzy chcą nasz oszukać i rozbić naszą mistrzowską drużyne.
Ochłoń...