tommiyacht napisał(a):

|
Na zachodzie (Anglia) jako¶ sobie z tym poradzili, i ludki siędz± przy bandach reklamowych tak, że jakby gosc wstał i sie wychylił to by złapał za portki piłkarza wybijaj±cego aut. Skuteczna z tym walka ? Grzywny grzywny i jeszcze raz grzywny, w Anglii s± takie kary (za byle najmniejszy akt wandalizmu) że musiałby¶ wzi±ć kredyt na 30 lat zeby j± zapłacić.
|
A poza Angli±? Więc skonczcie pisać te głupoty o Anglii, bo takiej zamuły jak tam w innych krajach ¶wiata nie będzie i już.

Poza tym wła¶nie w tej Anglii przez takie stadiony jest najwięcej wbiegnięć na boisko. W sezonie 2007/8 było to ok. 200 kiedy w polskiej ekstra, 1 i 2 lidze aż 5.
Obserwuję sytuację z budow± tego stadionu, ci±gnie się to strasznie ale mam nadzieje, że w końcu skonczy się ten dramat, oby z jak najlepszym skutkiem. Życzę powodzenia.
