carpenter napisał(a):

Proste ze sprowadza, tego ogorka z Bremy. W koncu to okienko sie juz konczy i trzeba jeszcze troche kasy dla menago wyciagnac Pieknie wyglada to "nowe" oblicze polityki naszego klubu. Wywalic sprawdzonego - zastapic gosciem o ktorym nie wiemy nic. Brawo!!!
|
Z jakiej Bremy

xD co wy piszecie hahahaha

ogarnijcie rzesz się !!!
z Singlarem dobra decyzja jesli mają kogoś na prawą obronę