Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34209
Stary 31.08.2010, 13:00
carpenter napisał(a):Wyświetl post
Proste ze sprowadza, tego ogorka z Bremy. W koncu to okienko sie juz konczy i trzeba jeszcze troche kasy dla menago wyciagnac Pieknie wyglada to "nowe" oblicze polityki naszego klubu. Wywalic sprawdzonego - zastapic gosciem o ktorym nie wiemy nic. Brawo!!!
Z jakiej Bremy xD co wy piszecie hahahaha ogarnijcie rzesz się !!!

z Singlarem dobra decyzja jesli mają kogoś na prawą obronę
Odpowiedz cytując