SpoXsteR napisał(a):

za nim jeszcze Piotr Brozek i niech jeszcze Diaz odejdzie.. zagramy Krzoskiem na obronie..
ale nie zawodnikow, ktorzy sa solidnymi pilkarzami na miare Polskiej ligi i zawsze sie moga przydac i nie do naszych rywali o najwyzsze cele..!!
|
Wiesz stary, dlaczego do tej pory nie awansowaliśmy do LM,a nasze pucharowe popisy kończyły się kompromitacją?
Bo trzymaliśmy
solidnych piłkarzy na miarę polskiej ligi.
I w tej lidze laliśmy ogórków, a w Europie sami byliśmy ogórkami.
Czas najwyższy przewartościować trochę nasze myślenie. My potrzebujemy solidnych piłkarzy, ale na miarę Europy, a nie naszej ligi.
A Ty za bardzo przywiązujesz się do nazwisk.