Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34208
Stary 31.08.2010, 12:56
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
za nim jeszcze Piotr Brozek i niech jeszcze Diaz odejdzie.. zagramy Krzoskiem na obronie..
ale nie zawodnikow, ktorzy sa solidnymi pilkarzami na miare Polskiej ligi i zawsze sie moga przydac i nie do naszych rywali o najwyzsze cele..!!
Wiesz stary, dlaczego do tej pory nie awansowaliśmy do LM,a nasze pucharowe popisy kończyły się kompromitacją?
Bo trzymaliśmy solidnych piłkarzy na miarę polskiej ligi.
I w tej lidze laliśmy ogórków, a w Europie sami byliśmy ogórkami.
Czas najwyższy przewartościować trochę nasze myślenie. My potrzebujemy solidnych piłkarzy, ale na miarę Europy, a nie naszej ligi.
A Ty za bardzo przywiązujesz się do nazwisk.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując