snyrting napisał(a):

A ty się weź zastanów przez chwile. Skoro rozwiązali z nim kontrakt, to chyba oczywiste jest, ze maja kogos na jego miejsce.
Wątpie, że Peter przyszedl do Basałaja i powiedzial, ze nie chce tutaj wiecej grac i prosi o rozwiazanie kontraktu. Inicjatywa na pewno wyszla od klubu.
Bridge Runner- Singlar ma całe 11 godzin na znalezienie klubu, rzeczywiscie bardzo wygodna sytuacja. Jakby chcieli mu pójść na ręke, to by mu podziękowano kilka tygodni temu.
|
Miejmy nadzieję, że Twoje słowa się sprawdzą, bo nie wyobrażam sobie, że za 8 godzin nasz stan kadrowy będzie taki sam jak na chwilę obecną...
Wszyscy są tutaj pewni tego, że pojawi się jakiś obrońca, czy w ogóle jeszcze jakiś piłkarz, który zasili naszą kadrę. Do klubu wpłynęła oferta pozyskania reprezentanta Chile, który strzelił bramkę Casillas'owi.
Ja jednak wolę nastawić się na najgorsze i w razie czego nie mieć później pretensji do całego świata, że gramy takim a nie innym składem. Mimo wszystko zarządzający naszym klubem raz po razie strzelają sobie samobója...