Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34207
Stary 31.08.2010, 12:47
snyrting napisał(a):Wyświetl post
A ty się weź zastanów przez chwile. Skoro rozwiązali z nim kontrakt, to chyba oczywiste jest, ze maja kogos na jego miejsce.
Wątpie, że Peter przyszedl do Basałaja i powiedzial, ze nie chce tutaj wiecej grac i prosi o rozwiazanie kontraktu. Inicjatywa na pewno wyszla od klubu.

Bridge Runner- Singlar ma całe 11 godzin na znalezienie klubu, rzeczywiscie bardzo wygodna sytuacja. Jakby chcieli mu pójść na ręke, to by mu podziękowano kilka tygodni temu.
Miejmy nadzieję, że Twoje słowa się sprawdzą, bo nie wyobrażam sobie, że za 8 godzin nasz stan kadrowy będzie taki sam jak na chwilę obecną...

Wszyscy są tutaj pewni tego, że pojawi się jakiś obrońca, czy w ogóle jeszcze jakiś piłkarz, który zasili naszą kadrę. Do klubu wpłynęła oferta pozyskania reprezentanta Chile, który strzelił bramkę Casillas'owi.

Ja jednak wolę nastawić się na najgorsze i w razie czego nie mieć później pretensji do całego świata, że gramy takim a nie innym składem. Mimo wszystko zarządzający naszym klubem raz po razie strzelają sobie samobója...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując