Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34206
Stary 31.08.2010, 12:47
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Do wieczora bedzie wszystko jasne(watpie zeby podpisywali o godz.23). Obstawiam, ze nikt nie przyjdzie, a mozemy kogos jeszcze stracic.
Taka drobna uwaga, że zawodników wolnych można podpisać w każdej chwili... Tj. także jutro, za tydzień, etc.
Odpowiedz cytując