Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34205
Stary 31.08.2010, 12:44
sandiegoo napisał(a):Wyświetl post
Heh moze by tak z Łobo rozwiazac kontrakt lub chociaz wystawic na liste transferowa . Moze jakis 1 lub 2 ligowy klub by sie zglosil
No i co niby by to dalo Przeciez Lobodzinski musi sie zgodzic na transfer bo kontrakt ma z Wisla a nie innym klubem.
Odpowiedz cytując