sandiegoo napisał(a):

|
Heh moze by tak z Łobo rozwiazac kontrakt lub chociaz wystawic na liste transferowa . Moze jakis 1 lub 2 ligowy klub by sie zglosil
|
No i co niby by to dalo

Przeciez Lobodzinski musi sie zgodzic na transfer bo kontrakt ma z Wisla a nie innym klubem.