|
Panowie.Biorąc mające się sprawy na logike.
Jest 2 tygodnie przerwy,na to by nasz trener mógł w miarę spokojnie popracować tak?
Dzisiaj jest ostatni dzień na transfery.Skoro Maaskant pojechał do Holandii,to chyba nie po ementaler czy też stuff.
Dla mnie jest to proste.Trener chce pracować z ludźmi którzy rokują na przyszłość .Widocznie w klubie uznano że Singlar,Brożek nie rokują.Troszkę spokojniej bo mi się widzi że dziś padną 2 nazwiska które w tym oknie dołączą do naszego zespołu.Rozwaga i logika na takie rozwiązanie właśnie wskazują.
Ponadto zauważcie że najbardziej opiniotwórcze (!) portale milczą od pewnego czasu kto sobie w Wiśle pierdnął,kto był w kasynie a kto może do drużyny dołączyć.Ja akurat pomny doświadczeń z dotychczasowymi transferami widzę w tym ogromny pozytyw.
Ostatnio edytowane przez palladynTS : 31.08.2010 o godz. 12:51.
|