Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34202
Stary 31.08.2010, 12:35
Do wieczora bedzie wszystko jasne(watpie zeby podpisywali o godz.23). Obstawiam, ze nikt nie przyjdzie, a mozemy kogos jeszcze stracic.
Odpowiedz cytując