|
Jeżeli wg. Was to Piotrek rozwala atmosferę to nie mam pytań! Przecież to nasza Gwiazda niejaki Brożek P. pseudonim Paweł wyma..... non stop przeszczepami jak mu ktoś zagra o 1mm za daleko bo przecież on ku*** nie będzie biegał! A niech się ktoś spróbuje postawić Panu Pawłowi to zobaczy!
Sprawą drugą to jest wyje***** Łobodzińskiego, przecież na ten jego zwód nie dał by się nabraś A-klasowy zawodnik, a zarabia 100tys./mies. To jest dopiero patologia!
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
Z NIĄ SIĘ LICZY KAŻDY
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA
I NAWET JEŚLI BĘDZIE ŹLE
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ
|