Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sandiegoo
Member
Od: 03.2009
Skąd: Kazimierza Wielka
Offline
#
34198
31.08.2010, 12:24
Heh moze by tak z Łobo rozwiazac kontrakt lub chociaz wystawic na liste transferowa . Moze jakis 1 lub 2 ligowy klub by sie zglosil
sandiegoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sandiegoo
Znajdź inne posty napisane przez sandiegoo