Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34196
Stary 31.08.2010, 12:22
Hahaha Jakby u nas w składzie każdy miał tyle ambicji co Cikos i woli walki, czy też chęci pokazania się to mielibyśmy teraz 12pkt i pewnie z Karabachem byśmy nie odpadli. Wolą walki można bardzo dużo nadrobić. Wszyscy zresztą to samo piszą o Małeckim, też nim kręcą w obronie, taktycznie się też źle ustawia, beznadziejnie bile rożne i wolne, nie umie dośrodkować a jednak robi różnicę. I z Cikosem by było tak samo tylko że problem jest taki że przy całej reszcie naszej beznadziei on biega za dwóch. Zawsze stara się brać udział w akcji ofensywnej a w meczu z totalnie przeciętną drużyną jaką jest Polonia B. nikt nie umiał mu zagrać 1 (słownie jednej!!) piłki w tempo, tylko zawsze za plecy i albo się musiał cofnąć albo ratować się przyjęciem do tyłu i też powrotem po piłkę. Ciekawe co takiego Pi. Brożek w tym sezonie pokazał żeby oceniać go za lepszego od Erika.
Odpowiedz cytując