Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34193
Stary 31.08.2010, 12:18
Hehhehee...Jak śmiałem się z rana że odchodzi Brozek to było małe piwo w porównaniu z tym co jest teraz. Broziu out, Singlrf out, Diaz do grudnia, Cleber do grudnia. I niby mamy grac o co? hehehe Jaja nie z tej Ziemii LOL
Odpowiedz cytując