Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34192
Stary 31.08.2010, 12:17
Powiedzmy sobie szczerze. Singlar ostatnio więcej czasu spędzał w gabinetach lekarskich niż na boisku. Jest już po 30 i widocznie przegrał rywalizacje z Cikosem. Dla mnie dobra decyzja. Jeżeli nie przyszedłby nikt w jego miejsce to powinien dołączyć Nalepa z ME.

Szkoda, że nikt nie ma jaj, żeby podziękować Łobo...
Ostatnio edytowane przez Jagul : 31.08.2010 o godz. 12:20.
Odpowiedz cytując