|
Powiedzmy sobie szczerze. Singlar ostatnio więcej czasu spędzał w gabinetach lekarskich niż na boisku. Jest już po 30 i widocznie przegrał rywalizacje z Cikosem. Dla mnie dobra decyzja. Jeżeli nie przyszedłby nikt w jego miejsce to powinien dołączyć Nalepa z ME.
Szkoda, że nikt nie ma jaj, żeby podziękować Łobo...
Ostatnio edytowane przez Jagul : 31.08.2010 o godz. 12:20.
|