DeadOrAlive napisał(a):

Ku*** M** !
To przechodzi ludzkie pojęcie, pozbywamy się za pięc dwunasta jednego z najbardziej doświadczonych naszych obrońców. Ja rozumiem, że dręczyły go kontuzje, ale tutaj chodzi o inny problem, przeciez my teraz mamy tylko JEDNEGO prawego obrońce. Nie, nie chcę mi się w to wierzyć...
|
A ty się weź zastanów przez chwile. Skoro rozwiązali z nim kontrakt, to chyba oczywiste jest, ze maja kogos na jego miejsce.
Wątpie, że Peter przyszedl do Basałaja i powiedzial, ze nie chce tutaj wiecej grac i prosi o rozwiazanie kontraktu. Inicjatywa na pewno wyszla od klubu.
Bridge Runner- Singlar ma całe 11 godzin na znalezienie klubu, rzeczywiscie bardzo wygodna sytuacja. Jakby chcieli mu pójść na ręke, to by mu podziękowano kilka tygodni temu.