|
Z drugiej strony jak dzisiaj rozwiazl kontrakt
to moze sobie spokojnie szukac klubu
jakby to zrobil jutro(po zakmnieciu okienka)
To mógłby grać w nowym klubie dopiero od rundy wiosennej
Może to pojscie na reke zawodnikowi a nie znak ze jest ktos przygotowany do podpisania
Peter powodzenia i dzieki za bramke z Lechem w szczególności!!
|