Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sandiegoo
Member
Od: 03.2009
Skąd: Kazimierza Wielka
Offline
#
34189
31.08.2010, 12:14
Spokojnie panowie . Poczekajmy z narzekaniem do jutra . Jestem optymista i mysle ze powodow do narzekan nie bedzie
sandiegoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sandiegoo
Znajdź inne posty napisane przez sandiegoo