Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sandiegoo
Member
Od: 03.2009
Skąd: Kazimierza Wielka
Offline
#
34187
31.08.2010, 12:12
To raczej oznacza że dziśdołączy do nas conajmniej 1 zawodnik . Bo niewierze żeby klub walczą cy o MP został z 1 prawym obronca i ( byc moze ) 1 lewym .
sandiegoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sandiegoo
Znajdź inne posty napisane przez sandiegoo