Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34183
Stary 31.08.2010, 12:10
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Żebyś się nie zdziwił!Słowak musi się ograć a przede wszystkim zgrać! Ambicji mu nie odmówisz nieprawdaż?Weź pod uwagę że linię defensywną mamy całkowicie świeżutką,w przypadku obrońców czas jest sprawą decydującą.Także...take and easy.
AMbicja to troche za malo na wystepy w takim klubie, jak Wisla Krakow. Ja dostrzegam przede wszystkim ogromne problemy z technika, ustawianiem sie, zwrotnoscia...kreca go pilkarze, ktorzy niedawno kopali klase nizej. Doslownie w kazdym meczu i nie mowie tu o stratach pilki, ale w momencie kiedy atakuje druzyna przeciwna. Przypominam tez, ze narazie nie gralismy z najlepszymi druzynami w naszej "ekstraklasie"...juz widze, jak powstrzymuje pilkarzy Legii, Polonii czy Lecha . Nastepca Baszczynskiego czy Alvareza powinien byc o klase lepszy...bo jaki sens w tym momencie mialo pozbywanie sie tamtych graczy? Co okienko transferowe wymieniamy pilkarza na gorszego pilkarza...
Odpowiedz cytując