palladynTS napisał(a):

|
Żebyś się nie zdziwił!Słowak musi się ograć a przede wszystkim zgrać! Ambicji mu nie odmówisz nieprawdaż?Weź pod uwagę że linię defensywną mamy całkowicie świeżutką,w przypadku obrońców czas jest sprawą decydującą.Także...take and easy.
|
AMbicja to troche za malo na wystepy w takim klubie, jak Wisla Krakow. Ja dostrzegam przede wszystkim ogromne problemy z technika, ustawianiem sie, zwrotnoscia...kreca go pilkarze, ktorzy niedawno kopali klase nizej. Doslownie w kazdym meczu i nie mowie tu o stratach pilki, ale w momencie kiedy atakuje druzyna przeciwna. Przypominam tez, ze narazie nie gralismy z najlepszymi druzynami w naszej "ekstraklasie"...juz widze, jak powstrzymuje pilkarzy Legii, Polonii czy Lecha

. Nastepca Baszczynskiego czy Alvareza powinien byc o klase lepszy...bo jaki sens w tym momencie mialo pozbywanie sie tamtych graczy? Co okienko transferowe wymieniamy pilkarza na gorszego pilkarza...