Wyświetl pojedynczy post
ichigo
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34182
Stary 31.08.2010, 12:08
Szkoda Singlara, według mnie był bardzo solidnym obrońcą, nie pamiętam zbyt wielu jego poważnych błędów. Pod koniec zeszłego sezonu zagrał po długiej kontuzji pierwszy mecz w sezonie i spisał się bardzo dobrze. Niestety trenerzy nie dawali mu ostatnio pograć, a szkoda bo uważam, że z niego byłby większy pożytek niż z Alvareza czy Cikosa. Jeśli jeszcze dziś sprzedamy Brożka, a nikogo nie kupimy, to będzie oznaczało, że w tym klubie pracują skońćzeni idioci.
Odpowiedz cytując