Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34181
Stary 31.08.2010, 12:07
No to zobaczymy co sie dzisiaj bedzie dzialo. Mozemy miec jakas namiastke tego, jak bedzie wygladalo zimowe okienko. Bo jesli za Singlara przyjdzie jakis obronca to znaczy, ze Holendrzy tutaj nie sa pionkami i dostali obietnice wzmacniania skladu. A jesli nie, to coz, nic nowego
Odpowiedz cytując