No to zobaczymy co sie dzisiaj bedzie dzialo. Mozemy miec jakas namiastke tego, jak bedzie wygladalo zimowe okienko. Bo jesli za Singlara przyjdzie jakis obronca to znaczy, ze Holendrzy tutaj nie sa pionkami i dostali obietnice wzmacniania skladu. A jesli nie, to coz, nic nowego
