Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34180
Stary 31.08.2010, 12:05
Nie wierze ze zostanie jeden prawy obronca
Nie rozwiazano by kontraktu z Singlarem jakby ktoś nie mial przyjsc
no chyba ze Burliga
A Pi.Brozek jak bedzie chciał zostac to zawsze moze zrobic jak Łobo
miał iśc na wypożyczenie to zgłosił kontuzje
najlepiej przywodziciela bo tego to praktycznie nie da sprawdzic
Odpowiedz cytując