|
Nie wierze ze zostanie jeden prawy obronca
Nie rozwiazano by kontraktu z Singlarem jakby ktoś nie mial przyjsc
no chyba ze Burliga
A Pi.Brozek jak bedzie chciał zostac to zawsze moze zrobic jak Łobo
miał iśc na wypożyczenie to zgłosił kontuzje
najlepiej przywodziciela bo tego to praktycznie nie da sprawdzic
|