Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34179
Stary 31.08.2010, 12:04
Przypomne tylko ze Piotrek ma praktycznie juniorska pensje.. gdyby zarabial po 30-40 czy 60 tys , ok , mozna byloby pomyslec.. a tak.. duzo nie tracimy, a mozemy wiele zyskac
Odpowiedz cytując