Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34177
Stary 31.08.2010, 12:03
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Piotr Brozek i transfer do Polonii - bzdura. 200 tys. euro ? Kilka razy tyle dadza kluby zachodnie, wiec... Fatalna informacja z Singlarem, bo to oznacza ze zostajemy bez prawego obroncy(Cikos bylby dobry w zespole z I-szej ligi) na cala runde. Nie chce nawet myslec ile bramek padnie po bledach z tamtej strony.

P.S - Jesli jeszcze Diaz odejdzie, tzn ze rozsprzedaz druzyny trwa w najlepsze. Szkoda tylko, ze za sprzedawanych pilkarzy przychodza slabsi pilkarsko...jak to sie bedzie konczylo mozna sie domyslic.
Żebyś się nie zdziwił!Słowak musi się ograć a przede wszystkim zgrać! Ambicji mu nie odmówisz nieprawdaż?Weź pod uwagę że linię defensywną mamy całkowicie świeżutką,w przypadku obrońców czas jest sprawą decydującą.Także...take and easy.
Odpowiedz cytując