|
w tym sezonie bijemy jakis rekord sprzedajemy całą obrone Głowa, Marcelo, teraz ochodzi Singlar jeszcze sprzedac Piotrka no gratuluje a w zamian kogo mamy? Beznadziejnego Cikosa, Diaza któym się interesują tez inne kluby czy Clebera w wieku emerytalnym i nie wiadomo kiedy znowu złapie kontuzje. Brawo !!
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|