Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34172
Stary 31.08.2010, 12:00
gdzies chyba czytalem ze Maaskant nie jest zadowolony z bocznych obroncow, nie zle by byly jaja jak dzis by jeszcze odszedl Diaz i Piotr Brozek, zostajemy z jednym Cikosem

Odpowiedz cytując