Wyświetl pojedynczy post
kosaTS
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34170
Stary 31.08.2010, 11:59
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Piotr Brozek i transfer do Polonii - bzdura. 200 tys. euro ? Kilka razy tyle dadza kluby zachodnie, wiec... Fatalna informacja z Singlarem, bo to oznacza ze zostajemy bez prawego obroncy(Cikos bylby dobry w zespole z I-szej ligi) na cala runde. Nie chce nawet myslec ile bramek padnie po bledach z tamtej strony.
Kurde, jakby taki Golański niespodziewanie dzisiaj przyszedł, albo właśnie ten Janse.
Myślę, że ktoś przyjdzie jeszcze w miejsce Singlara.
Odpowiedz cytując