Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34169
Stary 31.08.2010, 11:58
Piotr Brozek i transfer do Polonii - bzdura. 200 tys. euro ? Kilka razy tyle dadza kluby zachodnie, wiec... Fatalna informacja z Singlarem, bo to oznacza ze zostajemy bez prawego obroncy(Cikos bylby dobry w zespole z I-szej ligi) na cala runde. Nie chce nawet myslec ile bramek padnie po bledach z tamtej strony.

P.S - Jesli jeszcze Diaz odejdzie, tzn ze rozsprzedaz druzyny trwa w najlepsze. Szkoda tylko, ze za sprzedawanych pilkarzy przychodza slabsi pilkarsko...jak to sie bedzie konczylo mozna sie domyslic.
Odpowiedz cytując