|
Piotrek to mi cholernie podpadł tym jak do Skorży kiedyś wyleciał z tym "sam sobie zagraj" i wtedy stwierdziłem że Brożki to są jednak symbolem degrengolady wiślackiej niestety...
Cały czas wszyscy jadą po Cikosu a wg mnie to wcale gorszy od ostatnich poprzedników nie jest, do Baszcza mu dużo brakuję ale tak jak mówiłęm od początku trzeba go oceniać po całej rundzie a nie 4 meczach w lidze w których ani jedna bramka nie padła z jego winy. Tak naprawdę na jego konto można zapisać tylko jedna w spotkaniu z Azerami.
Ostatnio edytowane przez pawelwislak : 31.08.2010 o godz. 12:02.
|