Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34167
Stary 31.08.2010, 11:57
Massi91 napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...hodzi_z_wisly/


ciekawe kto za niego

za nim jeszcze Piotr Brozek i niech jeszcze Diaz odejdzie.. zagramy Krzoskiem na obronie..
Piotr moze nie ma swojego dnia (kazdy ma gorsze dni).. ale to solidny zawodnik i przyda sie Wisle, a jak ma odejsc to k.. nie do zespolu, ktory jest naszym rywalem w walce o MP!!!!!!!! oni mysla co robia? jak mozna zasilac swoimi zawodnikami rywala, z ktorymi toczymy boj o Mistrzostwo bo ja za ch.. nie moge tego pojąć.. to tak jakby Ardoleda czy Peszko przeszedl do Wisly.. a Pawel Brozek do Legii..

checie sie pozbywac? prosze... Lobodzinski, Kowalski.. i jak juz tak was przyciska to Boguski.. ale nie zawodnikow, ktorzy sa solidnymi pilkarzami na miare Polskiej ligi i zawsze sie moga przydac i nie do naszych rywali o najwyzsze cele..!!

sugestia ze Robertowi nie pasuja obroncy jest z dupy.. przeciez on dopiero co jeden mecz z Wisla rozegral i on juz wie kogo na cos stac? takim profesjonalizem nawet Polska mysl szkoleniowa z A-klasy nie tryska..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 31.08.2010 o godz. 12:03.
Odpowiedz cytując