LooNatyk napisał(a):

Wszystko to mi troche smierdzi, bo to chyba Valckx obecnie odpowiada za transfery. Czyli to on powinien podejmowac decyzje o sprzedazy zawodnika.
Chyba, ze jest marionetka, ale w to nei uwierze ;]
|
Nie wiesz jak jest w klubie.
Może to Pietia widząc że nie ma placu pewnego, ciśnie na transfer.
A wiadomo, że z reguły nowi zawodnicy kupieni przez klub graja w podstawie.