Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34159
Stary 31.08.2010, 11:15
Z jednej strony rozłąka bliźniaków mogłaby dobrze wpłynąć na Pawła. W dodatku Brożek nie jest tak dobry by po nim płakać. Jednak sprzedaż go do Polonii to pokaz degrengolady sportowo-finansowej Wisły. Co by nie mówić jeszcze za Skorży i Kasperczaka czyli nie tak dawno to był podstawowy zawodnik Wisły. Tak naprawdę jest rezerwowym od trzech meczy. I teraz jeśli to Polonia wyszła z ofertą transferową to robi się nie bezpiecznie bo pokazuje że Wojceichowski jest w stanie wyjąć każdego grajka w lidze, a trzeba powiedzieć że on dopiero startuje tak na dobre w budowaniu składu od tego sezonu. Jeśli to jednak Wisła wyszła z taką propozycją to pokazuje jak niepoważna jest to polityka. Pozbywać się zawodnika który co prawda obecnie siedzi na ławce ale obstawia wrazie czego dwie pozycje. Na transfer do klubu za Brożka nie wierze gdyż jest za mało czasu. i Teraz by oznaczało znowu sytuacje taką że będziemy liczyć na pół roku na szczęście na zasadzie jakoś to będzie może Diaz nie złapie kontuzji.
Odpowiedz cytując