Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34155
Stary 31.08.2010, 11:12
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
O ile wiem to Piotr Brożek to pomocnik, a nie obrońca. To, że Skorża go tak dziwnie ustawiał nie znaczy, że jest obrońcą. Diaz z kolei to lewy obrońca, a Skorża na siłe chciał z niego robić def. pomocnika. Ja jednak kiedy to przeczytałem to o mało z krzesła nie spadłem. Domniemana kwota 300 tys. euro, ale z drugiej strony może to aż 300tys za bumelanta. Może zarząd z właścicielem faktycznie zrezygnowali z walki o mistrza w tym roku i budują zespół na przyszły
Nie widzę sensu w takim myśleniu. Nie widzę też jak dotąd przesłanek, które pozwalają na to liczyć, jak dla mnie dominuje tymczasowość.
Cleber, Żuraw, Sobol, Singlar - goście na ostatniej prostej
Rios, Cikos, Chavez - póki co na 1 rok
Pawełek - kontrakt do grudnia
Cóż - chyba trzeba się uzbroić w cierpliwość do zimy-okaże sie czy jest to co zawsze czy może idzie to w dobrą stronę.
Odpowiedz cytując