grosz napisał(a):

|
nie jestem szczególnym wielbicielem talentu Brożek, jednak jak na polską ligę jest to zawodnik solidny. Wole jego niż jakiegos przecietnego kolesia z bałkanów za 500 tyś euro. W dodatku Brożek grał od napastnika, po obrońce wiec jest dość uniwersalny w dodatku podobno zarabia 15 tyś zł. Ciekawe gdzie znajdą tańszego zmiennika lub uzupełninie składu.
|
W 100% popieram,szkoda było by pozbywać się takiego gracza za marną kase,lepszego nie dostaniemy,lepiej sprzedać Diaza bo to jedyna okazja żeby dostać za niego 1,5mln Euro. A co do chilijczyka to pewnie plotka i nic z tego nie bedzie