|
Znowu realizują wariant najtańszy zamiast optymalnego. Boże widzisz to i nie grzmisz...
Sprawa dot. doszklenia ost. poziomu na trybunie wschodniej. Oczywiście nie dają ram na całej szerokości otworów zostawiając na widoku cofniętą o kilkadziesiąt cm gołą ścianę betonu od szybów windowych. Na niższych piętrach szyby dano po całości a tym samym zamaskowali ściany wind poprzez przydymione szkło. Wygląda to spójnie.
Jak będę następnym razem w okolicy zrobię zdjęcie, żebyście zobaczyli o czym pisze. Już nie liczyłem tych pominiętych otworów ale jest ich dosłownie 4-5 żadna oszczędność a JEDNAK zaoszczędzono.
Za to efekt brutalizmu został osiągnięty. BRAWO ZIKIT
Ostatnio edytowane przez runner : 31.08.2010 o godz. 11:11.
|