Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1520
Stary 31.08.2010, 10:47
Bartosz napisał(a):Wyświetl post
Mógłby ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym Nowakiem?
Podobno Nowak zmienił zdanie i chce pozostać w Bełchatowie. Przelał też niby jakąś sumę za podpisanie kontraktu z powrotem na konto Polonii. Oczywiście pan Wojciechowski nic nie wie na ten temat, ale nie ma ochoty tak łatwo z Nowaka zrezygnować.
Odpowiedz cytując