Bartosz napisał(a):

|
Mógłby ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym Nowakiem?
|
Podobno Nowak zmienił zdanie i chce pozostać w Bełchatowie. Przelał też niby jakąś sumę za podpisanie kontraktu z powrotem na konto Polonii. Oczywiście pan Wojciechowski nic nie wie na ten temat, ale nie ma ochoty tak łatwo z Nowaka zrezygnować.