Marszałek napisał(a):

|
Ja bym to klasyfikował raczej jako próba szantażu,że będę siedział na ławie to mogę odejść. Poza tym Wojciechowski nie kupuje zawodników,którzy siedzą na ławce mają tendencje spadkową formy ale wręcz odwrotnie. Co nie zmienia faktu,że w naszym interesie byłoby sprzedać Brożka za dobre pieniądze.
|
Szantażu ale czym. Przecież ma ważny kontrakt i to jeszcze trochę czasu, a jak nie będzie mu się chciało grać to posiedzi na ławce a potem na trybunach. Chyba ma kontrakt motywacyjny więc jak siedzi to pieniądze dużo mniejsze a poza tym jak się nie gra to forma spada i w przyszłości będzie się o niego pytała nie Polonia Warszawa tylko Polonia Bytom
Jedyna możliwość to że idzie Diaz i nikt na jego miejsce nie przychodzi wtedy gdyby Piotrek zastrajkował była by dziura na obronie przy czym przy braku Diaza i nowego transferu Piotrek ma pewną grę więc i tak dalej jest to bez sensu.